Follow us Today has already donated 3,191.34 €

Palīdzība Markam Kļaviņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markam nepieciešamā summa saziedota.

Mūsu atbalsts ļoti nepieciešams Markam no Ikšķiles. Puisēnam septembrī paliks 7 gadi, un viņam ir dvīņumāsiņa. Dvīnīši bija ilgi gaidīti un loloti bērniņi saviem vecākiem. Kad Markam bija nepilni 2 gadiņi, ģimene pamanīja, ka Marka attīstībā ir manāmas problēmas un vecāki uzsāka garu un sarežģītu ceļu, lai noskaidrotu veselības problēmu iemeslu. Aptuveni 3,5 gadu vecumā Markam tika uzstādīta diagnoze – Bērnības autisms. Marks regulāri apmeklē dažādas attīstošās nodarbības un speciālistus. Ģimene dara visu iespējamo, lai Markam palīdzētu.

Markam līdz šim ļoti palīdzēja ABA terapija, ko puisēnam apmaksāja Bērnu slimnīcas fonds. Bet diemžēl sasniedzot 7 gadu slieksni, šo terapiju vairs nevar apmaksāt. Diemžēl ne valsts, ne pašvaldība atbalstu ABA terapijai nesniedz un viss gulstas uz ģimenes pleciem. Marka ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3360 eiro un puisēna ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Ikdienā Marks apmeklē bērnudārzu, ir ļoti aizrāvies ar vilcienu izpēti un ir ļoti aktīvs puisēns. Markam ir ļoti paveicies, jo blakus viņam ir dvīņumāsiņa, kas ir viņa lielākais draugs un atbalsta persona. Māsiņas gādība un rūpes ir lielākā Marka terapija. Būsim arī mēs Marka atbalsts un stiprais plecs!

Visi kopā mēs varam palīdzēt!

The Project is placed online on: 30.08.2023

Project completed 05.10.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help Infants and Toddlers Grow!

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Markusam Korņejenkovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 312.08 €