Seko mums Šodien saziedoti jau 20.00 €

Palīdzība Markam Čopam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markam nepieciešamā summa saziedota.

Markam ir 5 gadi un viņam ir diagnosticēts autisms. Puisēns ir vienīgais bērniņš ģimenē un dzīvo kopā ar savu mammu. Autisma dēļ Markam nav attīstījusies runa un viņa vārdu krājums ir ļoti mazs. Puisēns ātri sadusmojas, ja kāds viņu nesaprot. Mamma ļoti pārdzīvo, kad dēlam ir dusmu lēkmes un nezina kā palīdzēt. Zēns ikdienā apmeklē specializēto bērnudārzu, kur saņem daudzas izglītojošas nodarbības, kas tik ļoti nepieciešamas viņa attīstībai. Marka neirologs rekomendē zēnam regulāru ABA terapiju, kas dotu lieliskus rezultātus zēna attīstībā.

Marka mamma dēlu audzina viena, ienākumi ģimenē ir ļoti niecīgi, lai spētu apmaksāt regulāras ABA terapijas nodarbības. Mamma lūdz mūsu palīdzību, jo viena mēneša kursa izmaksas ir 180 eiro un 6 mēnešu kursam kopā nepieciešami 1080 eiro. 

Mums visiem kopā jāpalīdz Markam! Kopā mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 21.05.2020

Projekts noslēgts 29.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Palīdzība Maksimam Viskrebencevam

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Palīdzība Annai Dumai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

953 283.91 €