Follow us Today has already donated 421.48 €

Palīdzība Markam Čopam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markam nepieciešamā summa saziedota.

Markam ir 5 gadi un viņam ir diagnosticēts autisms. Puisēns ir vienīgais bērniņš ģimenē un dzīvo kopā ar savu mammu. Autisma dēļ Markam nav attīstījusies runa un viņa vārdu krājums ir ļoti mazs. Puisēns ātri sadusmojas, ja kāds viņu nesaprot. Mamma ļoti pārdzīvo, kad dēlam ir dusmu lēkmes un nezina kā palīdzēt. Zēns ikdienā apmeklē specializēto bērnudārzu, kur saņem daudzas izglītojošas nodarbības, kas tik ļoti nepieciešamas viņa attīstībai. Marka neirologs rekomendē zēnam regulāru ABA terapiju, kas dotu lieliskus rezultātus zēna attīstībā.

Marka mamma dēlu audzina viena, ienākumi ģimenē ir ļoti niecīgi, lai spētu apmaksāt regulāras ABA terapijas nodarbības. Mamma lūdz mūsu palīdzību, jo viena mēneša kursa izmaksas ir 180 eiro un 6 mēnešu kursam kopā nepieciešami 1080 eiro. 

Mums visiem kopā jāpalīdz Markam! Kopā mēs to varam!

The Project is placed online on: 21.05.2020

Projekts noslēgts 29.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Dāvim Lambertam

Aprūpe mājās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

950 295.41 €