Seko mums Šodien saziedoti jau 4,525.91 €

Palīdzība Markam Adrianam Bobrovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markam nepieciešamā summa saziedota.

Markam ir 7 gadi. Puisēns piedzima pilnīgi vesels. Līdz divu gadu vecumam nekas neliecināja, ka varētu būt problēmas ar veselību. Pēc divu gadu vecuma sasniegšanas Markam sāka aizmirsties pirmie iemācītie vārdiņi, zēns vairs neskatījās acīs saviem līdzcilvēkiem un atsaukties uz savu vārdu. Vecāku bija šoks, kad izdzirdēja aizdomas par diagnozi autisms. Tika apmeklētas neskaitāmas speciālistu konsultācijas, nodarbības, terapijas. Vecāki darīja visu iespējamo, lai palīdzētu Markam. Visefektīvākā metode Markam ir ABA terapija, jo jau pēc pirmajām nodarbībām vecākiem bija sajūta, ka dēliņš sāk atgriezties no “apburtās pasaules” reālajā pasaulē.

Neskatoties uz Marka uzstādīto diagnozi, puisēns ir ļoti aktīvs un talantīgs. Viņam ļoti interesē cipari un burti. Zēns stundām ilgi pēta dažādus transportlīdzekļus un ūdens pasauli ar tās iemītniekiem.

Speciālisti, kas strādā ar Marku, rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kas dos labus rezultātus Markam un būs lielisks atbalsts vecākiem. Diemžēl ABA terapijas nodarbības valsts neapmaksā un tās vecākiem jāsedz no saviem līdzekļiem. Markam intensīvajai ABA terapijai 8 mēnešu garumā nepieciešami EUR 4530 un ģimenei šobrīd trūkst šādu līdzekļu.

Kopā mēs varam palīdzēt Markam apgūt jaunas prasmes un mācīties iekļauties sabiedrībā. Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 05.10.2021

Projekts noslēgts 29.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Mikam Veidem

Palīdzība Darinai Ivanovai

Palīdzība Kristiānam Griezem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 859.50 €