Seko mums Šodien saziedoti jau 1,951.53 €

Palīdzība Mārim Pavāram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārim nepieciešamā summa saziedota.

Māris ir 8 gadīgs zēns, kurš ikdienā cīnās par katru kustību un ar pūlēm cenšas izrunāt katru burtu. Zēns ļoti cenšas runāt un darboties, bet pasaules izzināšanas procesu ierobežo uzstādītā diagnoze – bērnu cerebrālā trieka.

Māra emocionālā attīstība nav traucēta, pazīst krāsas, ciparus, māk jau saskaitīt un atņemt, lasīt, labprāt iesaistās sarunās un spēlēs, zīmējot un krāsojot cenšas ievērot robežas, un tas izdodas aizvien labāk.

Māris mācās braukt ar elektrisko ratiņkrēslu, kura vadīšanai tāpat vajadzīgas noteiktas prasmes un iemaņas. Zēna funkcionālajam stāvoklim nepieciešama īpaši pielāgota ratiņkrēsla sēdvirsma, kas ietver roku, kāju, galvas balstus un speciālus stiprinājumus papildus fiksācijai un pozicionēšanai. Valsts šādus pakalpojumus neapmaksā, bet ģimene pašu spēkiem to nespēj apmaksāt. Kopā nepieciešami 3869.60 eiro.

Palīdzēsim Mārim!

Projekts ievietots portālā 20.12.2018

Projekts noslēgts 16.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Mārcim Gustavam Spilvam

Palīdzība Inesei Aļošinai

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

730 013.15 €