Follow us Today has already donated 1,313.25 €

Palīdzība Mārim Pavāram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārim nepieciešamā summa saziedota.

Māris ir 8 gadīgs zēns, kurš ikdienā cīnās par katru kustību un ar pūlēm cenšas izrunāt katru burtu. Zēns ļoti cenšas runāt un darboties, bet pasaules izzināšanas procesu ierobežo uzstādītā diagnoze – bērnu cerebrālā trieka.

Māra emocionālā attīstība nav traucēta, pazīst krāsas, ciparus, māk jau saskaitīt un atņemt, lasīt, labprāt iesaistās sarunās un spēlēs, zīmējot un krāsojot cenšas ievērot robežas, un tas izdodas aizvien labāk.

Māris mācās braukt ar elektrisko ratiņkrēslu, kura vadīšanai tāpat vajadzīgas noteiktas prasmes un iemaņas. Zēna funkcionālajam stāvoklim nepieciešama īpaši pielāgota ratiņkrēsla sēdvirsma, kas ietver roku, kāju, galvas balstus un speciālus stiprinājumus papildus fiksācijai un pozicionēšanai. Valsts šādus pakalpojumus neapmaksā, bet ģimene pašu spēkiem to nespēj apmaksāt. Kopā nepieciešami 3869.60 eiro.

Palīdzēsim Mārim!

The Project is placed online on: 20.12.2018

Projekts noslēgts 16.01.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Dakteris POGA

Izdari sirds darbu!

Gaisma mūsu brīvībai!

Aprūpe mājās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

146 547.32 €