Seko mums Šodien saziedoti jau 21,635.46 €

Palīdzība Mārim Pavāram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārim nepieciešamā summa saziedota.

Māris ir 7 gadus vecs mīļš un smaidīgs zēns. Zēns ļoti cenšas runāt un darboties, bet pasaules izzināšanas procesu ierobežo uzstādītā diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Māris cīnās par katru kustību, cenšas izrunāt katru burtu. Viņš ir ļoti centīgs un pacietīgs puika.

Māra emocionālā attīstība nav traucēta, pazīst krāsas, ciparus, māk jau saskaitīt un atņemt, lasīt, labprāt iesaistās sarunās un spēlēs, zīmējot un krāsojot cenšas ievērot robežas, un tas izdodas aizvien labāk. Diemžēl zēns nerunā un savas zināšanas parāda ar zīmēm un darbībām, turklāt saprot viņam vērsto runu. Puisēns sācis apgūt iemaņas alternatīvajā komunikācijas ierīcē Tobii, kas uzlabos zēna saskarsmi ar apkārtējo pasauli. Šogad Māris uzsāks arī skolas gaitas. Māris mācās braukt ar elektrisko ratiņkrēslu, kura vadīšanai tāpat vajadzīgas noteiktas prasmes un iemaņas.

Kurss rehabilitācijas centrā “Poga” zēnam deva ļoti labus rezultātus un iesākto nepieciešams turpināt, lai Māris iemācītos izmantot sevis noturēšanai rokas, uzlabotu to koordināciju un mazinātu primitīvos refleksus. Tas palīdzētu Mārim pašam sevi noturēt sēdus pozīcijā. Nākamais intensīvais rehabilitācijas kurss centrā "Poga" plānots 2018.gada janvārī. Kursa laikā zēnam paredzēts 19 dienu Therasuit 3 terapijas nodarbību kurss, 8 ergoterapijas nodarbības, neirologa un osteopāta konsultācijas. Kursa kopējās izmaksas 1950 eiro. Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā regulāras reitterapijas, fizioterapijas nodarbības un baseina apmeklējumu.

Palīdzēsim Mārim!

Projekts ievietots portālā 31.08.2017

Projekts noslēgts 03.10.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Simtgades bērniņš

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Draugu stipendija

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

977 197.18 €