Follow us Today has already donated 81.00 €

Palīdzība Mārim Andrejam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Mārim ir 45 gadi, viņš ar sievu un 10 gadus veco meitu dzīvo Rīgā. Mārim ir augsta kārtības un atbildības izjūta, tādēļ, drīz pēc dalības barikādēs, viņš iestājās darbā Valsts policijā un tur ir nostrādājis 27 gadus. Šo gadu laikā Māris ir saņēmis vismaz 30 dažādus apbalvojumus par savu darbu. “Visu savu mūžu esmu godprātīgi strādājis savai valstij un tautai par policistu, esmu palīdzējis visādās situācijās, bet šoreiz palīdzība ir nepieciešama man”, atzīst Māris.

Lai arī Māris kādu laiku sajuta veselības problēmas, tomēr ārstiem neko atklāt neizdevās, līdz pērn, īsi pirms Ziemassvētkiem, Māris nonāca slimnīcā ar neciešamām sāpēm pakrūtē. Pavisam drīz tika apstiprināts aizkuņģa dziedzera audzējs 4. stadijā. Tika uzsākta ārstēšana. Taču tā diemžēl izrādījās neefektīva. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu – Nab- Paclitaxel, kuru valsts neapmaksā. Māris iesniedzis Nacionālajā veselības dienestā pieteikumu individuālai zāļu kompensāciju, bet atbilde vēl jāgaida. Viena mēneša kursam  nepieciešami 2340 eiro, 6 mēnešu kursam - 13650 eiro.

Šīs zāles šobrīd ir vienīgā cerība smagās slimības apturēšanai. Palīdzēsim Mārim!

The Project is placed online on: 19.03.2021

Projekts noslēgts 20.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Cilvēkos ir spēks!

Atkārtota palīdzība Irēnai

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Palīdzība Matīsam Balsim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 463.66 €