Seko mums Šodien saziedoti jau 8,340.29 €

Palīdzība Mārai Lapiņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Māra turpmāk šo medikamentu varēs saņemt bez maksas. Neizlietotos līdzkeļus Māra lūdz rezervēt gadījumam, ja nākamajā gadā būs nepieciešami citi medikamenti. 

Mārai no Alūksnes novada Annas pagasta ir 39 gadi. Viņa ar dzīvebiedru audzina 2 meitas - 14 un 9 gadus vecas. Pēc 10 Rīgā pavadītiem gadiem ģimene nolēma  atgriezties Māras dzimtajā pusē un nu jau 8 gadus ģimene darbojas pašu izveidotajā saimniecībā audzējot kazas, mājputnus un trušus. Mārai ļoti patīk lauku dzīve, viņai padodas arī floristika, mīļumlietiņu un dekoriņu izgatavošana, kā arī kūku cepšana.

Pirms pusotra gada Māra vērsās pie ārsta ar sūdzībām par spiedošu sajūtu vēderā. Veicot izmeklējumus atklājās liela izmēra ļaundabīgs audzējs - leiomiosarkoma. “Tas bija šoks, es nespēju pieņemt domu, ka man ir audzējs. Biju izmisumā. Un tā sākās mana cīņa,” stāsta Māra. Māra pārcieta operāciju, ķīmijterapiju, kuras rezultāti ir labi. Tomēr audzējs nav uzveikts pilnībā, bet iepriekšējo ķīmiju Māra vairs nevar lietot, jo sasniegta maksimāli pieļaujamā ķīmijas deva.

Ārstu konsīlijs nozīmējis Mārai turpināt ārstēties ar citu medikamentu - Votrient, kas ir tikai daļēji valsts apmaksāts (precizējums 22.03.2019.) Ik mēnesi nepieciešami 2037.62 eiro, bet gadā kopumā 24451.49 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

“Visu šo laiku mani tuvie cilvēki mani ļoti ir atbalstījuši gan morāli, gan finansiāli. Mājas darbos galvenā saimniece un kontroliere ir jaunākā meita Laura, kurai arī ļoti patīk dzīvnieki un viņa zina, ko kuram ir jādod ēst un kā pareizi jāaprūpē. Meitenēm ir jāmācās daudz ko izdarīt pašām. Mazajai meitiņai ir gari mati. Kad esmu prom, lielā māsa mazajai pin bizes katru rītu un gaida, kad mamma atkal būs mājās. Bet padoties nepavisam netaisos. Kā es to varētu darīt? Ja mana 9 gadus vecā meitiņa katru vakaru lūdz Dieviņam, lai notiek brīnums un mammai tas kunkulis vēderā pazūd, un mamma atkal ir vesela. . . un viss ir kā agrāk.  Un tad viņa atkal būšot laimīga, tā saka mana jaunākā meitiņa. Katru dienu viņa man pajautā kā es jūtos? Ir arī brīži, kad abas vienkārši kopā paraudam, bez vārdiem,” stāsta Māra un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Mārai!

Projekts ievietots portālā 11.03.2019

Projekts noslēgts 07.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Raivo Dauģim

Atbalsti rūpju bērniņus!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

780 602.97 €