Follow us Today has already donated 1,461.00 €

Palīdzība Mārai Lapiņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Māra turpmāk šo medikamentu varēs saņemt bez maksas. Neizlietotos līdzkeļus Māra lūdz rezervēt gadījumam, ja nākamajā gadā būs nepieciešami citi medikamenti. 

Mārai no Alūksnes novada Annas pagasta ir 39 gadi. Viņa ar dzīvebiedru audzina 2 meitas - 14 un 9 gadus vecas. Pēc 10 Rīgā pavadītiem gadiem ģimene nolēma  atgriezties Māras dzimtajā pusē un nu jau 8 gadus ģimene darbojas pašu izveidotajā saimniecībā audzējot kazas, mājputnus un trušus. Mārai ļoti patīk lauku dzīve, viņai padodas arī floristika, mīļumlietiņu un dekoriņu izgatavošana, kā arī kūku cepšana.

Pirms pusotra gada Māra vērsās pie ārsta ar sūdzībām par spiedošu sajūtu vēderā. Veicot izmeklējumus atklājās liela izmēra ļaundabīgs audzējs - leiomiosarkoma. “Tas bija šoks, es nespēju pieņemt domu, ka man ir audzējs. Biju izmisumā. Un tā sākās mana cīņa,” stāsta Māra. Māra pārcieta operāciju, ķīmijterapiju, kuras rezultāti ir labi. Tomēr audzējs nav uzveikts pilnībā, bet iepriekšējo ķīmiju Māra vairs nevar lietot, jo sasniegta maksimāli pieļaujamā ķīmijas deva.

Ārstu konsīlijs nozīmējis Mārai turpināt ārstēties ar citu medikamentu - Votrient, kas ir tikai daļēji valsts apmaksāts (precizējums 22.03.2019.) Ik mēnesi nepieciešami 2037.62 eiro, bet gadā kopumā 24451.49 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

“Visu šo laiku mani tuvie cilvēki mani ļoti ir atbalstījuši gan morāli, gan finansiāli. Mājas darbos galvenā saimniece un kontroliere ir jaunākā meita Laura, kurai arī ļoti patīk dzīvnieki un viņa zina, ko kuram ir jādod ēst un kā pareizi jāaprūpē. Meitenēm ir jāmācās daudz ko izdarīt pašām. Mazajai meitiņai ir gari mati. Kad esmu prom, lielā māsa mazajai pin bizes katru rītu un gaida, kad mamma atkal būs mājās. Bet padoties nepavisam netaisos. Kā es to varētu darīt? Ja mana 9 gadus vecā meitiņa katru vakaru lūdz Dieviņam, lai notiek brīnums un mammai tas kunkulis vēderā pazūd, un mamma atkal ir vesela. . . un viss ir kā agrāk.  Un tad viņa atkal būšot laimīga, tā saka mana jaunākā meitiņa. Katru dienu viņa man pajautā kā es jūtos? Ir arī brīži, kad abas vienkārši kopā paraudam, bez vārdiem,” stāsta Māra un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Mārai!

The Project is placed online on: 11.03.2019

Projekts noslēgts 07.05.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Suns- vairāk kā draugs

Grāmatu starts

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 776.62 €