Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzība Maksimam Polkopinam

Sirsnīgs paldies par ziedojumiem, Maksimam nepieciešamā summa ir saziedota.

Trīs mēnešu vecumā Maksimam bija asins izplūdums galvas labajā pusē. Pēc ilgas ārstēšanās Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā puisēnam konstatēja hemofiliju, A formu. Maksimam augot, bija skaidri redzams, ka ķermeņa kreisā puse ir mazāk aktīva. Roka un kāja vienmēr bija saspringta.

Pašlaik Maksimam ir 3 gadi, puisēnam ir grūtības koncentrēties, ātri zūd uzmanība. Ar grūtībām iesaista kreiso roku ikdienas un pašaprūpes aktivitātēs, staigā uz pirkstgaliem. Ir arī runas aizture.

Ar pašvaldības atbalstu šī gada aprīlī Maksims saņēma pirmo intensīvo 15 dienu rehabilitācijas kursu rehabilitācijas centrā "Poga". Terapijas rezultātā uzlabojās kreisās rokas iesaiste līšanas un rāpošanas aktivitātēs, Maksims spēj vairāk izmantot tvērienu, spēlējoties uzlabojusies abu roku sadarbība. Uzlabojies arī līdzsvars stāvus stāvoklī.

2019.gadā Maksimam plānots vēl viens intensīvs rehabilitācijas kurss centrā "Poga". Plānotas 15 “TheraSuit 2” fizioterapijas nodarbības, 6 audiologopēda un 6 ergoterapijas nodarbības. Viena intensīvā rehabilitācijas kursa kopējās izmaksas ir 1170 eiro. Šī kursa apmaksai nepieciešams ziedotāju atbalsts.

Palīdzēsim Maksimam!

Projekts ievietots portālā 11.07.2019

Projekts noslēgts 18.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Gaisma mūsu brīvībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

62 073.91 €