Follow us Today has already donated 5,678.91 €

Palīdzība Maksimam Polkopinam

Sirsnīgs paldies par ziedojumiem, Maksimam nepieciešamā summa ir saziedota.

Trīs mēnešu vecumā Maksimam bija asins izplūdums galvas labajā pusē. Pēc ilgas ārstēšanās Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā puisēnam konstatēja hemofiliju, A formu. Maksimam augot, bija skaidri redzams, ka ķermeņa kreisā puse ir mazāk aktīva. Roka un kāja vienmēr bija saspringta.

Pašlaik Maksimam ir 3 gadi, puisēnam ir grūtības koncentrēties, ātri zūd uzmanība. Ar grūtībām iesaista kreiso roku ikdienas un pašaprūpes aktivitātēs, staigā uz pirkstgaliem. Ir arī runas aizture.

Ar pašvaldības atbalstu šī gada aprīlī Maksims saņēma pirmo intensīvo 15 dienu rehabilitācijas kursu rehabilitācijas centrā "Poga". Terapijas rezultātā uzlabojās kreisās rokas iesaiste līšanas un rāpošanas aktivitātēs, Maksims spēj vairāk izmantot tvērienu, spēlējoties uzlabojusies abu roku sadarbība. Uzlabojies arī līdzsvars stāvus stāvoklī.

2019.gadā Maksimam plānots vēl viens intensīvs rehabilitācijas kurss centrā "Poga". Plānotas 15 “TheraSuit 2” fizioterapijas nodarbības, 6 audiologopēda un 6 ergoterapijas nodarbības. Viena intensīvā rehabilitācijas kursa kopējās izmaksas ir 1170 eiro. Šī kursa apmaksai nepieciešams ziedotāju atbalsts.

Palīdzēsim Maksimam!

The Project is placed online on: 11.07.2019

Projekts noslēgts 18.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Gaisma mūsu brīvībai!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atbalsts melanomas pacientiem

Palīdzība Aleksandra Korņejeva aprūpē

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 137 905.00 €