Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Maksimam Kazarovecam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Maksimam nepieciešamā summa ir saziedota.

Deviņus gadus vecais Maksims ir mīļš un labestīgs zēns. Diemžēl viņam ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija. Lai Maksims varētu attīstīties un pielāgoties ikdienas dzīvei, jau kopš divu mēnešu vecuma ar zēnu strādā dažādi speciālisti. Pateicoties ieguldītajam darbam, uzlabojumi bērna uzvedībā un ikdienas gaitās ir ļoti manāmi.

Šobrīd galvenā problēma, ka Maksims vēl nerunā. Runas trūkums ļoti apgrūtina Maksima komunikāciju ar apkārtējo pasauli. Zēns mācās 3.klasē, un neskatoties uz to, ka Maksims nerunā, viņš ļoti emocionāli mēģina ar skaņām izstāstīt kā pavadījis dienu. Maksima vecākiem nezūd cerība, ka zēns kādreiz varēs pateikt vairāk nekā “mamma” un ”tētis”. Lai veicinātu zēna valodas attīstību, ārsts rekomendējis defektologa –logopēda nodarbības.

Ģimene no saviem līdzekļiem zēnam apmaksā kanisterapiju un sporta nodarbības.

Maksima māmiņa lūdz ziedotāju atbalstu, lai zēns varētu saņemt defektologa-logopēda nodarbības. Nodarbības zēnam tiek rekomendētas divas reizes nedēļā. Viena nodarbība maksā 15 eiro. Lai sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu, terapija jāsaņem regulāri un ilgstošu laika periodu.

Lai nodrošinātu Maksimam defektologa-logopēda nodarbības kopā nepieciešami 1740 eiro.

Palīdzēsim Maksimam!

 

Projekts ievietots portālā 31.10.2018

Projekts noslēgts 13.11.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Poga

Programma AVANTI

Palīdzība Mārai Lapiņai

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

324 787.92 €