Seko mums Šodien saziedoti jau 5,155.03 €

Palīdzība Madarai Šimanskai

Astoņus gadus vecā Madara ir ļoti mērķtiecīga meitenīte. To viņa jau ir pierādījusi, cīnoties ar savu slimību. Meitenītei ir bērnu cerebrālā trieka. 

Madarai 2013.gadā tika veikta veiksmīga operācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā. Pirms tam Madara staigāja ar grūtībām, nevarēja noturēt līdzsvaru. Meitenītei bija abpusēji saīsinātas ahilla cīpslas, paaugstināts muskuļu tonuss kājās, sevišķi tas bija jūtams, kad Madariņa nostājas uz kājām. Pēc veiktās operācijas Madaras gaita uzlabojās. Tas bija iespējams, pateicoties Madaras uzņēmībai un ieguldītajam darbam no mediķu puses. Tagad meitene izmanto rollatoru vai ratiņkrēslu tikai, lai pārvarētu lielākus attālumus. 

Madara regulāri saņem fizioterapiju, ergoterapiju un mūzikas terapiju. Madara rehabilitācijas nolūkos saņēmusi reitterapiju un suņu terapiju. Šī terapija devusi pozitīvu dinamiku meitenes attīstībā, kā arī Madara ļoti iemīlējusi šos dzīvniekus. Meitenīte ir intelektuāli attīstīta, ar bagātu iztēli. Madara mācās 2. klasē, mīļākais priekšmets ir matemātika, patīk darboties pie datora, lasīt grāmatas. 

 Lai saglabātu jau sasniegto Madaras veselībā un vēl vairāk uzlabotu fizisko attīstību, nepieciešama regulāra rehabilitācija Latvijā:

- vingrošanas nodarbības pēc īpašas metodes - 4800 eiro;

- nodarbības gaitas trenažierī - 1600 eiro;

- fizioterapija - 120 eiro;

- ergoterapija - 360 eiro

neirologa konsultācijas - 105 eiro

2016. gadā Madaras pilnvērtīgai un regulārai rehabilitācijai kopā nepieciešami 6985 eiro.

Madara kopā ar māmiņu un brāli dzīvo Rīgā. Madaras lielākais draugs un rotaļu biedrs ir  brālis, kas ļoti rūpējas par savu mazo māsiņu. Ģimene ir apņēmības pilna, ka Madara jau drīzumā varēs staigāt pati bez nepieciešamības izmantot palīglīdzekļus.

Palīdzēsim Madarai!

Projekts ievietots portālā 17.12.2015

Projekts noslēgts 29.12.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Ukrainas bēgļu atbalstam

Labas Ziņas*

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 982.81 €