Follow us Today has already donated 1,155.00 €

Palīdzība Madarai Šimanskai

Astoņus gadus vecā Madara ir ļoti mērķtiecīga meitenīte. To viņa jau ir pierādījusi, cīnoties ar savu slimību. Meitenītei ir bērnu cerebrālā trieka. 

Madarai 2013.gadā tika veikta veiksmīga operācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā. Pirms tam Madara staigāja ar grūtībām, nevarēja noturēt līdzsvaru. Meitenītei bija abpusēji saīsinātas ahilla cīpslas, paaugstināts muskuļu tonuss kājās, sevišķi tas bija jūtams, kad Madariņa nostājas uz kājām. Pēc veiktās operācijas Madaras gaita uzlabojās. Tas bija iespējams, pateicoties Madaras uzņēmībai un ieguldītajam darbam no mediķu puses. Tagad meitene izmanto rollatoru vai ratiņkrēslu tikai, lai pārvarētu lielākus attālumus. 

Madara regulāri saņem fizioterapiju, ergoterapiju un mūzikas terapiju. Madara rehabilitācijas nolūkos saņēmusi reitterapiju un suņu terapiju. Šī terapija devusi pozitīvu dinamiku meitenes attīstībā, kā arī Madara ļoti iemīlējusi šos dzīvniekus. Meitenīte ir intelektuāli attīstīta, ar bagātu iztēli. Madara mācās 2. klasē, mīļākais priekšmets ir matemātika, patīk darboties pie datora, lasīt grāmatas. 

 Lai saglabātu jau sasniegto Madaras veselībā un vēl vairāk uzlabotu fizisko attīstību, nepieciešama regulāra rehabilitācija Latvijā:

- vingrošanas nodarbības pēc īpašas metodes - 4800 eiro;

- nodarbības gaitas trenažierī - 1600 eiro;

- fizioterapija - 120 eiro;

- ergoterapija - 360 eiro

neirologa konsultācijas - 105 eiro

2016. gadā Madaras pilnvērtīgai un regulārai rehabilitācijai kopā nepieciešami 6985 eiro.

Madara kopā ar māmiņu un brāli dzīvo Rīgā. Madaras lielākais draugs un rotaļu biedrs ir  brālis, kas ļoti rūpējas par savu mazo māsiņu. Ģimene ir apņēmības pilna, ka Madara jau drīzumā varēs staigāt pati bez nepieciešamības izmantot palīglīdzekļus.

Palīdzēsim Madarai!

The Project is placed online on: 17.12.2015

Project completed 29.12.2015

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Elitai Puķītei

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

For Oncology Patients

Recurrent Help for Jeļena Bolševica

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 743.83 €