Seko mums Šodien saziedoti jau 198,738.14 €

Palīdzība Luīzei Edulei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt vēl fizioterapijas nodarbības!

Luīzei ir 8 gadi. Mazulīte bija ļoti gaidīts bērniņš, bet pasaulē ieradās krietni pirms laika- 26 grūtniecības nedēļā un svēra vien 780 gramus. Mazais kunkulītis jau tad visiem pierādīja, ka būs liela cīnītāja un, neskatoties uz ārstu prognozēm un sirsniņas apstāšanos, jau dzīves pirmajās nedēļās viņa ir pierādījusi, ka vēlas būt šeit, viņai šajā dzīvē būs plāns un viņa ir liels Dieva brīnums. Luīzei ir uzstādīta diagnoze- cerebrālā trieka, labās puses parēze un simptomātiska epilepsija.

Luīze ir liela cīnītāja, ļoti pozitīva, draudzīga, komunikabla un izturīga. Viņa sešos gados brauc patstāvīgi ar divriteni, jāj ar zirdziņu vārdā Braiza un šad tad dara blēņas ar savu jaunāko māsiņu Eniju. Neskatoties uz visu pārciesto un piedzīvoto, meitenīte uzsākusi 1. klasi vispārizglītojošajā skolā, viņai ir jauni draugi, mīļa skolotāja. Meitenei patīk mācīties, bet ir arī priekšmeti, kuri sagādā grūtības. Nereti nākas skumt, ka nevar ar visiem kopā piedalīties sporta stundās un apmeklēt sacensības. Luīze sapņo, ka kādu dienu varēs uzvilkt kājās skaistas sievišķīgas kurpītes un viņai nebūs jānēsā smagnējie, ortopēdiskie apavi. Luīze sapņo tieši tāds sapņus kā viņas vecuma meitenes. Luīzes dzīve līdz šim laimīgi pagāja laukos, kur viņa ir apguvusi ļoti daudz svarīgas prasmes un kļuvusi ļoti patstāvīga. Ar jauno gadu ģimene pārvākusies uz dzīvi pilsētā, kas būs izaicinājumiem un iespaidiem pilna.

Luīze regulāri apmeklē arī rehabilitācijas kursus valsts rehabilitācijas centros. Vecāki cenšas viņai nodrošināt dažādas nodarbības un šovasar viņai plānojas sarežģīta pēdas operācija, pēc kuras tiks izgatavota jauna ortoze un tiek rekomendēta intensīva rehabilitācija. Lai kā vecāki censtos iekrāt Luīzes rehabilitācijai, tomēr līdzekļi pietrūkst un viņi lūdz mūsu atbalstu meitiņai, lai viņa sasniegtu jaunas virsotnes. Luīzei vairākiem intensīvajiem kursiem nepieciešami 4380 eiro.

Palīdzēsim Luīzei, jo mums tas visiem kopā ir iespējams! Piepildīsim Luīzes sapņus! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 15.01.2021

Projekts noslēgts 29.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Twitter konvojs Ukrainai

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Antonam Korņevam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 743 398.68 €