Follow us Today has already donated 15,764.58 €

Palīdzība Luīzei Edulei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt vēl fizioterapijas nodarbības!

Luīzei ir 8 gadi. Mazulīte bija ļoti gaidīts bērniņš, bet pasaulē ieradās krietni pirms laika- 26 grūtniecības nedēļā un svēra vien 780 gramus. Mazais kunkulītis jau tad visiem pierādīja, ka būs liela cīnītāja un, neskatoties uz ārstu prognozēm un sirsniņas apstāšanos, jau dzīves pirmajās nedēļās viņa ir pierādījusi, ka vēlas būt šeit, viņai šajā dzīvē būs plāns un viņa ir liels Dieva brīnums. Luīzei ir uzstādīta diagnoze- cerebrālā trieka, labās puses parēze un simptomātiska epilepsija.

Luīze ir liela cīnītāja, ļoti pozitīva, draudzīga, komunikabla un izturīga. Viņa sešos gados brauc patstāvīgi ar divriteni, jāj ar zirdziņu vārdā Braiza un šad tad dara blēņas ar savu jaunāko māsiņu Eniju. Neskatoties uz visu pārciesto un piedzīvoto, meitenīte uzsākusi 1. klasi vispārizglītojošajā skolā, viņai ir jauni draugi, mīļa skolotāja. Meitenei patīk mācīties, bet ir arī priekšmeti, kuri sagādā grūtības. Nereti nākas skumt, ka nevar ar visiem kopā piedalīties sporta stundās un apmeklēt sacensības. Luīze sapņo, ka kādu dienu varēs uzvilkt kājās skaistas sievišķīgas kurpītes un viņai nebūs jānēsā smagnējie, ortopēdiskie apavi. Luīze sapņo tieši tāds sapņus kā viņas vecuma meitenes. Luīzes dzīve līdz šim laimīgi pagāja laukos, kur viņa ir apguvusi ļoti daudz svarīgas prasmes un kļuvusi ļoti patstāvīga. Ar jauno gadu ģimene pārvākusies uz dzīvi pilsētā, kas būs izaicinājumiem un iespaidiem pilna.

Luīze regulāri apmeklē arī rehabilitācijas kursus valsts rehabilitācijas centros. Vecāki cenšas viņai nodrošināt dažādas nodarbības un šovasar viņai plānojas sarežģīta pēdas operācija, pēc kuras tiks izgatavota jauna ortoze un tiek rekomendēta intensīva rehabilitācija. Lai kā vecāki censtos iekrāt Luīzes rehabilitācijai, tomēr līdzekļi pietrūkst un viņi lūdz mūsu atbalstu meitiņai, lai viņa sasniegtu jaunas virsotnes. Luīzei vairākiem intensīvajiem kursiem nepieciešami 4380 eiro.

Palīdzēsim Luīzei, jo mums tas visiem kopā ir iespējams! Piepildīsim Luīzes sapņus! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 15.01.2021

Project completed 29.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ailinai Mosko

Palīdzība Borisam Akritovam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 495.98 €