Follow us Today has already donated 165.00 €

Palīdzība Lolitai Jonānei

16.02.2022. saņemta sēru vēsts no Lolitas meitas Ingas: "Diemžēl mana mamma Lolita Jonāne pagājušajā svētdienā negaidīti nomira. Mūsu mammai vēl bija daudz plānu, viņas gars bija stiprs, bet cilvēka sirds apstājas tad, kad neviens to nezina un negaida... Milzīgs paldies Jums par visu! Pateicoties ziedot.lv, mamma braši cīnījās ar slimību un sajuta līdzcilvēku atbalstu, labestību, kas sildīja viņas sirdi. Diemžēl slimība uzvarēja... Viņai atlikušo saziedoto naudiņu dāvājiet citiem vēža slimniekiem."

Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenie un draugiem. Atlikušie ziedojumi 630,28 eiro apmērā tiks izlietoti citu vēža slimnieku ārstēšanā. 

Lolitai no Daugavpils ir 55 gadi, viņa izaudzinājusi trīs bērnus un vairāk kā 30 gadus nostrādājusi Daugavpils Universitātē. Viņa ir pedagoģijas doktore, Fizikas un matemātikas katedras docente, kura savu dzīvi ir veltījusi dabaszinātņu izglītības uzlabošanai.

Līdz pagājušajai vasarai Lolitas dzīve ritēja ierastajās gaitās, līdz tika atklāta onkoloģiska saslimšana - plakanšūnu karcinoma. Bija operācija, staru terapija, un likās, ka būs slimība uzveikta. Taču šī gada pavasarī  ārsti konstatēja, ka slimība progresē. Terapijai ir nepieciešams medikaments Pembrolizumab, ko valsts, diemžēl, Lolitas gadījumā nekompensē. Iesniegts pieteikums zāļu individuālajai kompensācijai Nacionālajā veselības dienestā, kas labākajā gadījumā segs tikai nelielu daļu no nepieciešamās summas.

Ik pēc 3 nedēļām Lolitai nepieciešami 4 063,24 eiro zāļu iegādei. Pirmā deva iegādāta par ģimenes līdzekļiem, taču ārstniecības turpināšanai gada garumā nepieciešami vēl 65 011,84 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ Lolita no sirds lūdz līdzcilvēku atbalstu palīdzēt uzveikt vēzi.

Lolita ir vajadzīga saviem bērniem, jaunākajai meitai ir tikai 18 gadi. Uzlabojot veselību, viņa ar savām zināšanām un pieredzi vēlas palīdzēt jaunajai paaudzei izprast pasaules kārtību, patiesās vērtības, padarot mūsu dzīvi kaut par kripatiņu labāku. Lolita tic, ka "gūt var ņemot, gūt var dodot, taču dodot gūtais neatņemams."

Palīdzēsim Lolitai!

The Project is placed online on: 09.06.2021

Project completed 23.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Help Children Walk!

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 097 896.77 €