Seko mums Šodien saziedoti jau 400.00 €

Palīdzība Līnas Zaķes ģimenei

Līnai ir 9 gadi, meitenīte piedzima ar smagu iedzimtu CNS attīstības anomāliju. Līna pati nespēj staigāt, barošana notiek caur gastrostomu, viņa nerunā, viņai ir smaga garīgā atpalicība ar uzvedības traucējumiem.  Meitenītei  ir miega traucējumi. Naktis paiet nemierīgi.  Ikdienā par Līnu rūpējas mamma.

Nu jau 6 gadus Līnas mammas Zanes palīgs ir auklīte Gaļina. Zane ļoti novērtē, ka vismaz reizi nedēļā var kādu laiku veltīt sev. Auklītes palīdzību Zane lūdz, kad pašai vajag aizbraukt pie ārsta, friziera, aiziet uz kādu pasākumu, lai vienkārši pastaigātos vai izgulētos. Smagi slima bērna mammai tas ir ļoti nozīmīgs atbalsts.

Līnas ģimene lūdz palīdzību meitas aprūpē vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Līnas ģimenei!

Projekts ievietots portālā 06.12.2018

Projekts noslēgts 16.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Darinai Ivanovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 804.38 €