Follow us Today has already donated 1,217.38 €

Palīdzība Līnas Zaķes ģimenei

Līnai ir 9 gadi, meitenīte piedzima ar smagu iedzimtu CNS attīstības anomāliju. Līna pati nespēj staigāt, barošana notiek caur gastrostomu, viņa nerunā, viņai ir smaga garīgā atpalicība ar uzvedības traucējumiem.  Meitenītei  ir miega traucējumi. Naktis paiet nemierīgi.  Ikdienā par Līnu rūpējas mamma.

Nu jau 6 gadus Līnas mammas Zanes palīgs ir auklīte Gaļina. Zane ļoti novērtē, ka vismaz reizi nedēļā var kādu laiku veltīt sev. Auklītes palīdzību Zane lūdz, kad pašai vajag aizbraukt pie ārsta, friziera, aiziet uz kādu pasākumu, lai vienkārši pastaigātos vai izgulētos. Smagi slima bērna mammai tas ir ļoti nozīmīgs atbalsts.

Līnas ģimene lūdz palīdzību meitas aprūpē vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Līnas ģimenei!

The Project is placed online on: 06.12.2018

Projekts noslēgts 16.11.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Mummy, I love you!

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Bērna sargeņģelis

For mums with special children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

822 148.16 €