Seko mums Šodien saziedoti jau 10,964.29 €

Palīdzība Linardam Lapiņam

Mērķis: 6 gadus veca zēna rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 6330

Linards ir 6 gadus vecs, dzīvespriecīgs un smaidīgs zēns. Kad Linards bija gadu vecs, ārsti zēnam konstatēja bērnu cerebrālo trieku. Zēns līdz sešu gadu vecumam spēja pats noiet tikai 30 soļus. Linards pārvietojās galvenokārt rāpojot, staigājot, turoties pie abām rociņām. Ar kreiso pēdu viņš ar papēdi tikpat kā nevarēja pieskarties grīdai.

Linarda vecāki ļoti rūpējas par zēnu – regulāri apmeklē jāšanas nodarbības, masāžas un peldēšanu. Vairākas reizes, tajā skaitā ar Ziedot.lv ziedotāju atbalstu, ir bijuši Truskavecas Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā un Vācijā, Minhenes ortopēdiskajā klīnikā tika veikta operācija un iziets rehabilitācijas kurss.

Linards ir sācis staigāt! Bet ir traucēta līdzsvara koordinācija.

Linards apmeklē bērnudārzu un cenšas tikt līdzi vienaudžiem.

Tik labus rezultātus kādi ir tagad nebūtu sasnieguši, jo Latvijā diemžēl nav pieejama tāda veida rehabilitācija. Tāpēc ir ļoti nepieciešams rehabilitācijas kurss Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukrainā.

Lai Linardam palīdzētu nepieciešami 6330 lati. Vecāki un mazais Linards ļoti cer uz ziedotāju atsaucību. Palīdzēsim Linardam!

2009. gada oktobrī- novembrī Jelgavā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Linardam Lapiņam tika saziedoti 470,31 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 16.12.2008., pēdējās izmaiņas 13.01. 2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 514.67 €