Seko mums Šodien saziedoti jau 75.00 €

Palīdzība Lilijai Kovaļčukai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Diemžēl Lilija ir devusies mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem. 

Lilijai no Rīgas ir 28 gadi. Viņa ir web dizainere, bet brīvajā laikā aizraujas ar hip hop dejām un ar lielāko prieku māca arī bērnus. Diemžēl jaunajai sievietei pirms 2 gadiem atklāja krūts vēzi, veiktas operācijas un starošana. Pēc šīs ārstēšanas viņai bija regulāra novērošana, kas uzrādīja labus rezultātus. Šogad Lilija ilgstoši nevarēja izārstēt klepu. Pēc atkārtotām vizītēm pie ārstiem tika nolemts veikt izmeklējumus un atklājās, ka audzējs ir progresējis un metastāzes skārušas gan plaušas, gan citus orgānus, tādēļ ilgstošais klepus ārstēšanai nepadevās. 

Lilijai ārstu konsīlijs ir nozīmējis terapiju ar Palbociclib, kas nav valsts apmaksāts medikaments. Ik mēnesi zāļu iegādei nepieciešami 2941.12 eiro, taču Lilijai šādu līdzekļu nav. Viņa vērsīsies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, taču atbilde jāgaida mēnesi, un pozitīvā gadījumā tas tikai daļēji segs izdevumus. Lilijai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Lilija šobrīd dzīvo viena. Kad veselība ļauj, viņa strādā.

Palīdzēsim Lilijai!

Projekts ievietots portālā 21.12.2018

Projekts noslēgts 09.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Bērna sargeņģelis

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 208.70 €