Follow us Today has already donated 1,256.00 €

Palīdzība Lilijai Kovaļčukai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Diemžēl Lilija ir devusies mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem. 

Lilijai no Rīgas ir 28 gadi. Viņa ir web dizainere, bet brīvajā laikā aizraujas ar hip hop dejām un ar lielāko prieku māca arī bērnus. Diemžēl jaunajai sievietei pirms 2 gadiem atklāja krūts vēzi, veiktas operācijas un starošana. Pēc šīs ārstēšanas viņai bija regulāra novērošana, kas uzrādīja labus rezultātus. Šogad Lilija ilgstoši nevarēja izārstēt klepu. Pēc atkārtotām vizītēm pie ārstiem tika nolemts veikt izmeklējumus un atklājās, ka audzējs ir progresējis un metastāzes skārušas gan plaušas, gan citus orgānus, tādēļ ilgstošais klepus ārstēšanai nepadevās. 

Lilijai ārstu konsīlijs ir nozīmējis terapiju ar Palbociclib, kas nav valsts apmaksāts medikaments. Ik mēnesi zāļu iegādei nepieciešami 2941.12 eiro, taču Lilijai šādu līdzekļu nav. Viņa vērsīsies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, taču atbilde jāgaida mēnesi, un pozitīvā gadījumā tas tikai daļēji segs izdevumus. Lilijai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Lilija šobrīd dzīvo viena. Kad veselība ļauj, viņa strādā.

Palīdzēsim Lilijai!

The Project is placed online on: 21.12.2018

Projekts noslēgts 09.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support special children!

Palīdzi bērniem staigāt!

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Help the animals

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 571.62 €