Seko mums Šodien saziedoti jau 25.00 €

Palīdzība Liliānai Cvetkovai

Liliāna ir 11 gadi, un kopš dzimšanas meitenītei uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze un krampju sindroms. Liliāna pati nesēž, neveļas, nerāpo un nestaigā.  Liliāna nerunā, taču vecāki ir iemācījušies Liliānu saprast no atsevišķiem žestiem, skaņām mīmikas. Neskatoties uz Liliānas diagnozi, meitene ir ļoti gudra, saprot gan krievu un latviešu valodu, viņu interesē grāmatas, mūzika, matemātika. Liliāna ar skatienu prot norādīt uz pareizo matemātiskās darbības iznākumu. Lai kā Liliāna vēlētos apmeklēt skolu, savu veselības problēmu dēļ to nevar realizēt un meitenei uz mājām nāk speciālais pedagogs.

Pēc neatlaidīga rehabilitācijas procesa Liliānai ir uzlabojusies roku koordinācija, ar kurām viņa cenšas satvert, turēt un spēlēties ar bumbu. Liliānai ir pāris gadus jaunāka māsiņa, kas viņu motivē, māca un palīdz vecākiem Liliānas aprūpē ikdienā. Ģimenei ikdiena ir ļoti piesātināta un aktīva, jo Liliāna apmeklē dažādas nodarbības. Liliānai reti ir brīvdienas, kad nekas nav jādara.

Katru dienu Liliāna tiek pārvadāta ratiņkrēslā sabiedriskajā transportā ar vairākām pārsēšanās reizēm un meitene ilgas stundas pavada sēdus pozīcijā. Ortopēdi nozīmēja Liliānai speciālu sēdēšanas sistēmu, kas pozicionētu Liliānas ķermenīti un nepieļautu muguras deformāciju. Sēdēšanas sistēma sastāda lielu summu- 3900 eiro un šādi līdzekļi ģimenei nav. Liliānas ģimene lūdz mūsu palīdzību. Kopā mums izdosies palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 08.11.2019

Projekts noslēgts 09.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Atbalsti rūpju bērniņus!

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 158.70 €