Follow us Today has already donated 105.04 €

Palīdzība Liliānai Cvetkovai

Liliāna ir 11 gadi, un kopš dzimšanas meitenītei uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze un krampju sindroms. Liliāna pati nesēž, neveļas, nerāpo un nestaigā.  Liliāna nerunā, taču vecāki ir iemācījušies Liliānu saprast no atsevišķiem žestiem, skaņām mīmikas. Neskatoties uz Liliānas diagnozi, meitene ir ļoti gudra, saprot gan krievu un latviešu valodu, viņu interesē grāmatas, mūzika, matemātika. Liliāna ar skatienu prot norādīt uz pareizo matemātiskās darbības iznākumu. Lai kā Liliāna vēlētos apmeklēt skolu, savu veselības problēmu dēļ to nevar realizēt un meitenei uz mājām nāk speciālais pedagogs.

Pēc neatlaidīga rehabilitācijas procesa Liliānai ir uzlabojusies roku koordinācija, ar kurām viņa cenšas satvert, turēt un spēlēties ar bumbu. Liliānai ir pāris gadus jaunāka māsiņa, kas viņu motivē, māca un palīdz vecākiem Liliānas aprūpē ikdienā. Ģimenei ikdiena ir ļoti piesātināta un aktīva, jo Liliāna apmeklē dažādas nodarbības. Liliānai reti ir brīvdienas, kad nekas nav jādara.

Katru dienu Liliāna tiek pārvadāta ratiņkrēslā sabiedriskajā transportā ar vairākām pārsēšanās reizēm un meitene ilgas stundas pavada sēdus pozīcijā. Ortopēdi nozīmēja Liliānai speciālu sēdēšanas sistēmu, kas pozicionētu Liliānas ķermenīti un nepieļautu muguras deformāciju. Sēdēšanas sistēma sastāda lielu summu- 3900 eiro un šādi līdzekļi ģimenei nav. Liliānas ģimene lūdz mūsu palīdzību. Kopā mums izdosies palīdzēt!

The Project is placed online on: 08.11.2019

Projekts noslēgts 09.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Bērna sargeņģelis

Gaisma mūsu brīvībai!

Dots devējam atdodas

Help the animals

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

580 265.10 €