Seko mums Šodien saziedoti jau 4,180.00 €

Palīdzība Lienītei Bēmerai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, sākotnēji nepieciešamā summa ir saziedota! Lienīte ir ļoti aizkustināta un pateicīga ikvienam! Papildus saziedotie līdzekļi ļaus Lienītei saņemt papildus ārstniecību.  

Lienīte ir pieaugušas meitas mamma un geštaltterapeite no Rīgas. Lienīti raksturo sirsnība, aizrautība, plašas intereses par dzīvi un līdzcilvēkiem sākot no psihoterapijas līdz pat teoloģijai, no ēdienu gatavošanas līdz ceļošanai.  Savā geštalterapeites praksē viņa palīdz cilvēkiem tikt galā ar dažādām psiholoģiskām grūtībām un krīzēm. Viņa vairākus gadus ir strādājusi arī ar onkoloģiskiem pacientiem. Pirms diviem gadiem onkoloģiskā diagnioze skāra arī Lienīti pašu. Pieredze šobrīd pašai cīnoties ar smago slimību, ir devusi padziļinātu izpratni un motivāciju arī nākotnē turpināt palīdzēt citiem onkoloģijas pacientiem.

Lienīte pārcietusi 4 operācijas un 2 ķīmijterapijas kursus. Neskatoties uz piedzīvotajām grūtībām, viņa nav padevusies. Tieši šajā grūtajā laikā viņa pašmācības ceļā apguva itāļu valodu un joprojām ar aizrautību interesējas par Itālijas kultūru, kas viņai sniedz prieku un spēju izdzīvot šo dzīves posmu.

Paralēli konvencionālajai ārstniecībai, Lienīte konsultējās pie integratīvās onkoloģes, kas viņai nozīmējusi hipertermijas procedūras ar sinerģiskām infūzijām (intravenozi āmuļa terapija, intravenozi augstu devu vitamīnu C, intravenozu kurkumīnu), kā arī fotodinamisko lāzerterapiju, lokālo hipertermiju un PEMF terapiju kursa veidā. Šāds ārstniecības kurss izmaksā līdz pat 6500 eiro. Šādu līdzekļu Lienītie nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Lienīte tic, ka šo smago dzīves pārbaudījumu ir iespējams uzveikt ar Dieva un līdzcilvēku palīdzību!

Projekts ievietots portālā 15.03.2024

Projekts noslēgts 09.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Palīdzība Aldai Kudorei

Onkoloģijas pacientiem

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 793 542.30 €