Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Lienītei Bēmerai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, sākotnēji nepieciešamā summa ir saziedota! Lienīte ir ļoti aizkustināta un pateicīga ikvienam! Papildus saziedotie līdzekļi ļaus Lienītei saņemt papildus ārstniecību.  

Lienīte ir pieaugušas meitas mamma un geštaltterapeite no Rīgas. Lienīti raksturo sirsnība, aizrautība, plašas intereses par dzīvi un līdzcilvēkiem sākot no psihoterapijas līdz pat teoloģijai, no ēdienu gatavošanas līdz ceļošanai.  Savā geštalterapeites praksē viņa palīdz cilvēkiem tikt galā ar dažādām psiholoģiskām grūtībām un krīzēm. Viņa vairākus gadus ir strādājusi arī ar onkoloģiskiem pacientiem. Pirms diviem gadiem onkoloģiskā diagnioze skāra arī Lienīti pašu. Pieredze šobrīd pašai cīnoties ar smago slimību, ir devusi padziļinātu izpratni un motivāciju arī nākotnē turpināt palīdzēt citiem onkoloģijas pacientiem.

Lienīte pārcietusi 4 operācijas un 2 ķīmijterapijas kursus. Neskatoties uz piedzīvotajām grūtībām, viņa nav padevusies. Tieši šajā grūtajā laikā viņa pašmācības ceļā apguva itāļu valodu un joprojām ar aizrautību interesējas par Itālijas kultūru, kas viņai sniedz prieku un spēju izdzīvot šo dzīves posmu.

Paralēli konvencionālajai ārstniecībai, Lienīte konsultējās pie integratīvās onkoloģes, kas viņai nozīmējusi hipertermijas procedūras ar sinerģiskām infūzijām (intravenozi āmuļa terapija, intravenozi augstu devu vitamīnu C, intravenozu kurkumīnu), kā arī fotodinamisko lāzerterapiju, lokālo hipertermiju un PEMF terapiju kursa veidā. Šāds ārstniecības kurss izmaksā līdz pat 6500 eiro. Šādu līdzekļu Lienītie nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Lienīte tic, ka šo smago dzīves pārbaudījumu ir iespējams uzveikt ar Dieva un līdzcilvēku palīdzību!

The Project is placed online on: 15.03.2024

Project completed 09.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Light road for Donbas

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Dominikam Kūlam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €