Seko mums Šodien saziedoti jau 169.00 €

Palīdzība Lienei Romanovskai

Lienei no Rīgas ir 38 gadi, viņa ir precējusies. Jaunās ģimene sapnis par bērniem, pēc vairākiem sāpīgiem zaudējumiem, līdz šim nebija piepildījies, tādēļ ģimene šovasar uzņemta rindā uz mākslīgo apaugļošanu. Diemžēl sapni par mazuli ir aizēnojusi Lienes slimība.

Liene vasaras sākumā sataustīja krūtī veidojumu un uzreiz vērsās pie ārsta. Diemžēl izmeklējumi uzrādīja agresīva veida krūts vēzi ar metastāzēm. Ārstu konsīlijs nozīmējis paralēli valsts apmaksātai ķīmijterapijai lietot imūnterapijas medikamentu Keytruda, kas Lienes gadījumā nav valsts apmaksāts. Nacionālais veselības dienests individuālo kompensāciju ir noraidījis, norādot, ka šai diagnozei ir citas zāles.

Katra diena ir no svara, lai smago slimību apturētu. Lienei ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 4063,24 eiro, zāļu iegādei, kopā 7 devām nepieciešami 28 442,68 eiro. Šādu līdzekļu jaunajai ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Lienei! 

Projekts ievietots portālā 31.08.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros

Bērniem ar autismu

Palīdzi bērniem staigāt!

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

412 007.35 €