Follow us Today has already donated 2,565.50 €

Palīdzība Lienei Romanovskai

Lienei no Rīgas ir 38 gadi, viņa ir precējusies. Jaunās ģimene sapnis par bērniem, pēc vairākiem sāpīgiem zaudējumiem, līdz šim nebija piepildījies, tādēļ ģimene šovasar uzņemta rindā uz mākslīgo apaugļošanu. Diemžēl sapni par mazuli ir aizēnojusi Lienes slimība.

Liene vasaras sākumā sataustīja krūtī veidojumu un uzreiz vērsās pie ārsta. Diemžēl izmeklējumi uzrādīja agresīva veida krūts vēzi ar metastāzēm. Ārstu konsīlijs nozīmējis paralēli valsts apmaksātai ķīmijterapijai lietot imūnterapijas medikamentu Keytruda, kas Lienes gadījumā nav valsts apmaksāts. Nacionālais veselības dienests individuālo kompensāciju ir noraidījis, norādot, ka šai diagnozei ir citas zāles.

Katra diena ir no svara, lai smago slimību apturētu. Lienei ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 4063,24 eiro, zāļu iegādei, kopā 7 devām nepieciešami 28 442,68 eiro. Šādu līdzekļu jaunajai ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Lienei! 

The Project is placed online on: 31.08.2022

Project completed 02.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Viktorijai Diļevkai

STOPIFY

More

Palīdzība Stefanam Neļubinam

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

480 063.88 €