Seko mums Šodien saziedoti jau 155.00 €

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo šīs zāles tomēr nedeva gaidīto rezultātu. Neizlietotie līdzekļi tiks izlietoti turpmākajai terapijai un aprūpes vajadzībām. 

Lienei no Rīgas ir 42 gadi, viņa viena audzina 14 gadus vecu meitu, ir meitas vienīgā apgādniece. Liene ir ieguvusi dabaszinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātē, pēc studiju beigšanas viņa strādā LU Skaitliskās modelēšanas institūtā par inženieri. Liene vada dažādus Eiropas savienības pētniecības projektus.

Diemžēl pērnā gada rudenī Lienei atklāja aizkuņģa dziedzera audzēju. Liene pārcieta operāciju un ķīmijterapiju, kura diemžēl nav devusi vēlamos rezultātus. Ārstu konsīlijs šobrīd ir nozīmējis, citu medikamentu NAB-paclitaxel, kuru diemžēl valsts neapmaksā. Nacionālajā veselības dienestā iesniegts pieprasījums zāļu individuālai kompensācijai, taču atbilde vēl jāgaida. Ik mēnesi Lienei nepieciešami 2340 eiro, lai iegādātos zāles, kurām ir dzīvības cena. Pirmo devu Liene iegādājusies par saviem līdzekļiem, taču nepieciešami vēl 25 740 eiro turpmākajiem 11 kursiem.

“Slimība progresē, man ir grūtības pārvietoties, cīnos ar lielu nespēku, ir zudušas darba spējas. Vislielākais pārdzīvojums ir tas, ka bērns redz mammas ciešanas. Līdz šim gājām visur kopā, darījām darbus kopā, bet daudz no tā vairs nespēju paveikt. Ir cerība, ka nepieciešamais medikaments apstādinās slimības progresu, tādēļ ļoti lūdzu līdzcilvēku palīdzību šī medikamenta iegādei, “ stāsta Liene. 

Palīdzēsim Lienei!

Projekts ievietots portālā 02.09.2022

Projekts noslēgts 21.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Miķelim Eglītim

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Tomasam Dobindam

Palīdzība sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 054 135.45 €