Follow us Today has already donated 120.00 €

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo šīs zāles tomēr nedeva gaidīto rezultātu. Neizlietotie līdzekļi tiks izlietoti turpmākajai terapijai un aprūpes vajadzībām. 

Lienei no Rīgas ir 42 gadi, viņa viena audzina 14 gadus vecu meitu, ir meitas vienīgā apgādniece. Liene ir ieguvusi dabaszinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātē, pēc studiju beigšanas viņa strādā LU Skaitliskās modelēšanas institūtā par inženieri. Liene vada dažādus Eiropas savienības pētniecības projektus.

Diemžēl pērnā gada rudenī Lienei atklāja aizkuņģa dziedzera audzēju. Liene pārcieta operāciju un ķīmijterapiju, kura diemžēl nav devusi vēlamos rezultātus. Ārstu konsīlijs šobrīd ir nozīmējis, citu medikamentu NAB-paclitaxel, kuru diemžēl valsts neapmaksā. Nacionālajā veselības dienestā iesniegts pieprasījums zāļu individuālai kompensācijai, taču atbilde vēl jāgaida. Ik mēnesi Lienei nepieciešami 2340 eiro, lai iegādātos zāles, kurām ir dzīvības cena. Pirmo devu Liene iegādājusies par saviem līdzekļiem, taču nepieciešami vēl 25 740 eiro turpmākajiem 11 kursiem.

“Slimība progresē, man ir grūtības pārvietoties, cīnos ar lielu nespēku, ir zudušas darba spējas. Vislielākais pārdzīvojums ir tas, ka bērns redz mammas ciešanas. Līdz šim gājām visur kopā, darījām darbus kopā, bet daudz no tā vairs nespēju paveikt. Ir cerība, ka nepieciešamais medikaments apstādinās slimības progresu, tādēļ ļoti lūdzu līdzcilvēku palīdzību šī medikamenta iegādei, “ stāsta Liene. 

Palīdzēsim Lienei!

The Project is placed online on: 02.09.2022

Project completed 21.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

Palīdzība Danai Indriksonei

Help Children Walk!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 389.13 €