Seko mums Šodien saziedoti jau 6,382.00 €

Palīdzība Leonarda Gailīša ģimenei

Leonards ir sirsnīgs, smaidošs 14 gadus vecs zēns, bet iedzimtas patoloģijas dēļ viņš nerunā. 7 gadu vecumā, atrodoties slimnīcā, zēns pārcieta klīnisko nāvi, kā rezultātā viņam ir smagi kustību traucējumi.  Neskatoties uz to, katru dienu mamma viņu ved ratiņos uz dažam stundām uz skolu, baseinu un citām rehabilitācijām. Leonarda tētis pirms dažiem gadiem nomira, tādēļ ikdienā par Leonardu rūpējas mamma. Ja izdodas atrast laiku, mamma zīmē, organizē izstādes un savus darbus labprāt arī dāvina. Jau gadu ģimenei palīdz auklīte Sandra. Pateicoties auklītes atbalstam mammai radusies iespēja atjaunot savas gleznošanas iemaņas un sarīkot dažas izstādes. Nākamgad viņa uzaicināta piedalīties plenerā un dažādās izstādēs. Leonardam ar auklīti izveidojies labs kontakts, zēns ir kļuvis drošāks, nebaidās vairs no jaunam situācijām. Ta kā mammai vienai nav pa spēkam apmeklēt kādus pasākumus kopā ar dēlu, tad auklīte ir lielisks palīgs. 

Leonarda mamma lūdz auklītes palīdzību vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, iekļaujot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi īpašo, smagi slimu bērnu aprūpes, apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Leonarda mammai!

 

Projekts ievietots portālā 17.11.2018

Projekts noslēgts 05.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Paulai Patrīcijai Rumpei

#Neklusē!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

943 367.20 €