Follow us Today has already donated 5,167.85 €

Palīdzība Leonarda Gailīša ģimenei

Leonards ir sirsnīgs, smaidošs 14 gadus vecs zēns, bet iedzimtas patoloģijas dēļ viņš nerunā. 7 gadu vecumā, atrodoties slimnīcā, zēns pārcieta klīnisko nāvi, kā rezultātā viņam ir smagi kustību traucējumi.  Neskatoties uz to, katru dienu mamma viņu ved ratiņos uz dažam stundām uz skolu, baseinu un citām rehabilitācijām. Leonarda tētis pirms dažiem gadiem nomira, tādēļ ikdienā par Leonardu rūpējas mamma. Ja izdodas atrast laiku, mamma zīmē, organizē izstādes un savus darbus labprāt arī dāvina. Jau gadu ģimenei palīdz auklīte Sandra. Pateicoties auklītes atbalstam mammai radusies iespēja atjaunot savas gleznošanas iemaņas un sarīkot dažas izstādes. Nākamgad viņa uzaicināta piedalīties plenerā un dažādās izstādēs. Leonardam ar auklīti izveidojies labs kontakts, zēns ir kļuvis drošāks, nebaidās vairs no jaunam situācijām. Ta kā mammai vienai nav pa spēkam apmeklēt kādus pasākumus kopā ar dēlu, tad auklīte ir lielisks palīgs. 

Leonarda mamma lūdz auklītes palīdzību vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, iekļaujot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi īpašo, smagi slimu bērnu aprūpes, apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Leonarda mammai!

 

The Project is placed online on: 17.11.2018

Projekts noslēgts 05.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Doctor Dolphin

Aprūpe mājās

Doctor POGA

Palīdzība Amandai Dzerkalei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

739 093.43 €