Seko mums Šodien saziedoti jau 625.00 €

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Leonam nepieciešamā summa saziedota.

Leonam ir 11 gadi un viņš mācās 5. klasē. Leons katru dienu ar prieku apmeklē vispārizglītojošo skolu un priecājas, ka var atrasties starp saviem vienaudžiem. Puisim īpaši patīk literatūra, sporta nodarbības, mūzika un vēsture. Pēc skolas viņš labprāt brauc ar riteni, palīdz ģimenei dārza darbos un aizraujas ar datorspēlēm. Leona dzīvesstāsts ir piedzīvojumiem un pārbaudījumiem bagāts. Zēnam ir jāsadzīvo ar viņam uzstādīto diagnozi – cerebrālā trieka ar spastisku diplēģiju.

Neskatoties uz diagnozi, Leons ir ļoti mērķtiecīgs, čakls un ļoti pacietīgs pusaudzis. Leons pacietīgi apmeklē rehabilitāciju un izprot to, cik ļoti svarīgi ir uzturēt sevi labā fiziskā formā. Šobrīd zēnam ļoti nepieciešamas speciālās kāju ortozes, kas maksā 2800,78 eiro un valsts diemžēl finansē tikai nelielu daļu no nepieciešamās summas. Leona ģimene lūdz mūsu atbalstu, un mums kopā jāpalīdz.

Palīdzēsim Leonam tikt pie tik ļoti nepieciešamajām kāju ortozēm, kas palīdzēs izvairīties no pēdas deformācijas. Kopā mums izdosies palīdzēt!

 

Projekts ievietots portālā 18.10.2021

Projekts noslēgts 01.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mikam Veidem

Palīdzība Denisam Kuprinčikam

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 663.64 €