Follow us Today has already donated 81.00 €

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Leonam nepieciešamā summa saziedota.

Leonam ir 11 gadi un viņš mācās 5. klasē. Leons katru dienu ar prieku apmeklē vispārizglītojošo skolu un priecājas, ka var atrasties starp saviem vienaudžiem. Puisim īpaši patīk literatūra, sporta nodarbības, mūzika un vēsture. Pēc skolas viņš labprāt brauc ar riteni, palīdz ģimenei dārza darbos un aizraujas ar datorspēlēm. Leona dzīvesstāsts ir piedzīvojumiem un pārbaudījumiem bagāts. Zēnam ir jāsadzīvo ar viņam uzstādīto diagnozi – cerebrālā trieka ar spastisku diplēģiju.

Neskatoties uz diagnozi, Leons ir ļoti mērķtiecīgs, čakls un ļoti pacietīgs pusaudzis. Leons pacietīgi apmeklē rehabilitāciju un izprot to, cik ļoti svarīgi ir uzturēt sevi labā fiziskā formā. Šobrīd zēnam ļoti nepieciešamas speciālās kāju ortozes, kas maksā 2800,78 eiro un valsts diemžēl finansē tikai nelielu daļu no nepieciešamās summas. Leona ģimene lūdz mūsu atbalstu, un mums kopā jāpalīdz.

Palīdzēsim Leonam tikt pie tik ļoti nepieciešamajām kāju ortozēm, kas palīdzēs izvairīties no pēdas deformācijas. Kopā mums izdosies palīdzēt!

 

The Project is placed online on: 18.10.2021

Projekts noslēgts 01.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Guntai Sārtaputnai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Stiprini Stipros 2021

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

162 266.92 €