Seko mums Šodien saziedoti jau 2,225.00 €

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Leonam nepieciešamā summa saziedota.

Leons ir 10 gadus vecs zēns, kurš mācās 4. klasē. Zēna dzīvesstāsts ir izaicinājumiem un pārbaudījumiem bagāts. Leona diagnoze ir cerebrālā trieka ar spastisku diplēģiju. Pats puisēns strauji aug, attīstās, apmeklē skolu. Viņam ļoti patīk atrasties starp vienaudžiem, mācīties - īpaši patīk literatūra, dabas zinības, sports, mūzika un vēsture. Leons ir harizmātisks, taisnīgs, saprotošs un ļoti pacietīgs. Leons ļoti aizraujas ar riteņbraukšanu un izbauda katru mirkli, kad var nodarboties ar dārzkopību. Zēnam ir sava stila izjūta un kā saka mamma: lielas ambīcijas saistībā ar savu nākotni! Pateicoties ziedotāju atbalstam zēns ir ļoti daudz sasniedzis savā fiziskajā un emocionālajā attīstībā.

Šobrīd Leons ļoti strauji aug un nesen pārcietis cīpslu pagarinošo operāciju, pēc kuras nepieciešama intensīva rehabilitācija, lai nostiprinātu muskuļus un labotu pēdiņas deformāciju. Rehabilitācija nepieciešama steidzami un ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļu. Leona mamma strādā par mediķi un puisēna audžutēvs strādā avārijas dienestā. Ģimenei bez rehabilitācijas ir ļoti daudz citu izdevumu, jo tas nav noslēpums, ka ģimenē, kur aug bērni ar īpašajām vajadzībām ir nepieciešami daudz papildus līdzekļi, lai nodrošinātu bērnam visu nepieciešamo.

Leona intensīvajai rehabilitācijai gadam nepieciešami EUR 2700, kas nodrošinātu divus intensīvos rehabilitācijas kursus. Kopā mēs varam palīdzēt Leonam piepildīt viņa sapņus un plānus par nākotni.

Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 13.04.2021

Projekts noslēgts 20.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Twitter konvojs Ukrainai

Latvijas bairaktars

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 040 962.14 €