Follow us Today has already donated 15,579.58 €

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Leonam nepieciešamā summa saziedota.

Leons ir 10 gadus vecs zēns, kurš mācās 4. klasē. Zēna dzīvesstāsts ir izaicinājumiem un pārbaudījumiem bagāts. Leona diagnoze ir cerebrālā trieka ar spastisku diplēģiju. Pats puisēns strauji aug, attīstās, apmeklē skolu. Viņam ļoti patīk atrasties starp vienaudžiem, mācīties - īpaši patīk literatūra, dabas zinības, sports, mūzika un vēsture. Leons ir harizmātisks, taisnīgs, saprotošs un ļoti pacietīgs. Leons ļoti aizraujas ar riteņbraukšanu un izbauda katru mirkli, kad var nodarboties ar dārzkopību. Zēnam ir sava stila izjūta un kā saka mamma: lielas ambīcijas saistībā ar savu nākotni! Pateicoties ziedotāju atbalstam zēns ir ļoti daudz sasniedzis savā fiziskajā un emocionālajā attīstībā.

Šobrīd Leons ļoti strauji aug un nesen pārcietis cīpslu pagarinošo operāciju, pēc kuras nepieciešama intensīva rehabilitācija, lai nostiprinātu muskuļus un labotu pēdiņas deformāciju. Rehabilitācija nepieciešama steidzami un ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļu. Leona mamma strādā par mediķi un puisēna audžutēvs strādā avārijas dienestā. Ģimenei bez rehabilitācijas ir ļoti daudz citu izdevumu, jo tas nav noslēpums, ka ģimenē, kur aug bērni ar īpašajām vajadzībām ir nepieciešami daudz papildus līdzekļi, lai nodrošinātu bērnam visu nepieciešamo.

Leona intensīvajai rehabilitācijai gadam nepieciešami EUR 2700, kas nodrošinātu divus intensīvos rehabilitācijas kursus. Kopā mēs varam palīdzēt Leonam piepildīt viņa sapņus un plānus par nākotni.

Palīdzēsim!

The Project is placed online on: 13.04.2021

Project completed 20.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Palīdzība Ņikitam Bikovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 310.98 €