Seko mums Šodien saziedoti jau 4,980.50 €

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Leonam nepieciešamā summa ir saziedota.

Leons Ralfs šogad svinēs 10 gadu jubileju un zēna dzīves stāsts ir izaicinājumiem pilns. Ģimene zēnu sauc par mazo Dūkulīti un viņš nāca pasaulē stipri pirms laika 29 grūtniecības nedēļā, kam sekoja ārkārtīgi smags posms un 2 gadu vecumā uzstādīja diagnozi bērnu cerebrālā trieka.

Neskatoties uz visām grūtībām, kas Leonam jāpārvar, viņš ir dzīvespriecīgs, pastāvīgs un pašpietiekams. Pateicoties ziedotājiem,  Leons pabeidzis portridžas nodarbību kursu un viņam veikta sarežģīta ortopēdiskā operācija, kas bija nozīmīgs solis zēna attīstībā.

Šobrīd Leons Ralfs mācās vispārizglītojošā skolā 3 klasē. Viņam patīk peldēšanas nodarbības, ārpusklases izglītojošās nodarbības un fizioterapija.

Šobrīd Leons ļoti strauji aug un muskuļi netiek līdzi straujajam augšanas procesam, kā rezultātā veidojas stīvums kājās un  pēdu derformācija. Speciālisti Leonam ir nozīmējuši nēsāt pastāvīgi ortozes. Ortožu izmaksas sastāda 3577,36 eiro, daļu summas 666.58 eiro apmērā apmaksās valsts. Ģimenei pašiem jāmaksā 2910.78 eiro. Šī summa ir liela un šobrīd ģimenei tas nav pa kabatai, jo ir  daudz citu izdevumu Leonam. Lai Leons varētu piepildīt savus sapņus- kļūt patstāvīgāks, pats doties uz skolu un satikties ar draugiem, ir ļoti nepieciešamas šīs ortozes.

Palīdzēsim Leonam! Mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 22.04.2020

Projekts noslēgts 14.05.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Georgam Strazdiņam

Palīdzība Martai Zeilišai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

662 530.92 €