Follow us Today has already donated 2,805.11 €

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Leonam nepieciešamā summa ir saziedota.

Leons Ralfs šogad svinēs 10 gadu jubileju un zēna dzīves stāsts ir izaicinājumiem pilns. Ģimene zēnu sauc par mazo Dūkulīti un viņš nāca pasaulē stipri pirms laika 29 grūtniecības nedēļā, kam sekoja ārkārtīgi smags posms un 2 gadu vecumā uzstādīja diagnozi bērnu cerebrālā trieka.

Neskatoties uz visām grūtībām, kas Leonam jāpārvar, viņš ir dzīvespriecīgs, pastāvīgs un pašpietiekams. Pateicoties ziedotājiem,  Leons pabeidzis portridžas nodarbību kursu un viņam veikta sarežģīta ortopēdiskā operācija, kas bija nozīmīgs solis zēna attīstībā.

Šobrīd Leons Ralfs mācās vispārizglītojošā skolā 3 klasē. Viņam patīk peldēšanas nodarbības, ārpusklases izglītojošās nodarbības un fizioterapija.

Šobrīd Leons ļoti strauji aug un muskuļi netiek līdzi straujajam augšanas procesam, kā rezultātā veidojas stīvums kājās un  pēdu derformācija. Speciālisti Leonam ir nozīmējuši nēsāt pastāvīgi ortozes. Ortožu izmaksas sastāda 3577,36 eiro, daļu summas 666.58 eiro apmērā apmaksās valsts. Ģimenei pašiem jāmaksā 2910.78 eiro. Šī summa ir liela un šobrīd ģimenei tas nav pa kabatai, jo ir  daudz citu izdevumu Leonam. Lai Leons varētu piepildīt savus sapņus- kļūt patstāvīgāks, pats doties uz skolu un satikties ar draugiem, ir ļoti nepieciešamas šīs ortozes.

Palīdzēsim Leonam! Mēs to varam!

The Project is placed online on: 22.04.2020

Projekts noslēgts 14.05.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Reinim Kosītim

#Neklusē!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

946 969.31 €