Seko mums Šodien saziedoti jau 3,244.12 €

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Sirsnīgs paldies par ziedojumiem! Leonam Ralfam nepieciešamā naudas summa ir saziedota.
Trīsgadnieks Leons ir dzimis krietni pirms noteiktā laika, 28.grūtniecības nedēļā. Puisēna pirmie dzīves mēneši tika pavadīti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Ar daudz neskaidrām diagnozēm, svārstīgu veselības stāvokli – stabils, tad atkal smags, sākās Leona dzīve.

Leons slimnīcā atgriezās gandrīz katru otro mēnesi vai pat biežāk –parasti ar elpceļu saslimšanām, alerģiju. Līdz astoņu mēnešu vecumam bērns tikai vēlās uz vienu pusi un mēģināja turēties uz elkoņiem. Tika uzsākti rehabilitācijas pasākumi. Jau pēc 1. kursa Leons sāka velties, rāpot, celties kājās un 1,2 gadu vecumā jau staigāja pieturoties.

Leons regulāri saņem rehabilitāciju slimnīcā „Gaiļezers”, NRC „Vaivari”, centrā „Mēs esam līdzās”. Leons ir dažādu speciālistu uzraudzībā - neirologs, ģenētiķis, LORS, rehabilitologs, ķirurgs – ortopēds, acu ārsts u.c. Jāpiebilst, ka pēc katras rehabilitācijas ir manāms uzlabojums zēna gan fiziskajā, gan garīgajā attīstībā.

Divu gadu vecumā Leonam tika uzstādītā diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Tika veikta magnētiskā rezonanse, kur apstiprināja, ka ir smadzeņu bojājums, kā rezultātā traucēta impulsa pārvade uz kustībām. Zēnam ir arī muskuļu vājums kājās.

Leons apmeklē arī Portidžas rehabilitācijas centru. Portidžas agrīnās korekcijas programma tiek pielietota bērniem, kuriem konstatēti agrīni attīstības traucējumi, ar sarežģītām diagnozēm (cerebrālā trieka, autisms, hidrocefālija, Dauna sindroms u.c.). Šī metode veicina bērnu vispārējo attīstību, lai pilnvērtīgāk sagatavotu turpmākai dzīvei.

Valsts finansējums šai metodei ir nepietiekošs, lai visi bērni, kuriem nepieciešams šis pakalpojums, to saņemtu. Apmeklēt šīs nodarbības Leonam  izdodās reti, jo ģimenei nepietiek līdzekļi, lai tās apmaskātu.   

Ģimene lūdz atbalstu Portidžas agrīnās korekcijas speciālista apmeklējumu apmaksai. Viena nodarbība maksā 25 eiro. Lai iegūtu pēc iespējas labākus rezultātus, nepieciešamas 4 nodarbības mēnesī. Lai Leons šo pakalpojumu saņemtu 10 mēnešu garumā, nepieciešami 1000 eiro.

TV sižetu krievu valodā skatiet šeit.

Palīdzēsim Leonam Ralfam!

Projekts ievietots portālā 24.03.2014

Projekts noslēgts 07.04.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

DOD PIECI 2021

Palīdzība Mikam Veidem

Dakteris POGA

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 616 590.66 €