Follow us Today has already donated 3,314.34 €

Palīdzība Laurim Feldmanim

Paldies! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Laurim ir pienākusi vizīte pie zobārsta.

Lauris ir 29 gadus vecs vīrietis no Jelgavas novada, Glūdas pagasta. No dzimšanas viņam ir konstatētas garīgas saslimšanas, no 18 gadu vecuma piešķirta 1.invaliditātes grupa. Lauris ir pabeidzis Lielplatones internātpamatskolu bērniem ar īpašām vajadzībām. Lauris dzīvo kopā ar vecākiem, kuri ikdienā abi strādā un cenšās nodrošināt visu ģimeni. Ikdienā Lauri pieskata viņa omīte.

Laura iemīļotās nodarbes ir sporta žurnālu un karšu atlantu lasīšana, pa retam apmeklē arī grupu nodarbības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, taču vīrieti ļoti uztrauc lieli cilvēku pūļi. Ik pa laikam ģimene izbrauc jaukos braucienos pa Latviju.

Šobrīd liela vajadzība ir zobu labošana, kuru ir iespējams veikt tikai pilnajā narkozē, kas izmaksā 1000 eiro. Šādu medicīnas pakalpojumu valsts pēc 18 gadu vecuma vairs nekompensē, ir nepieciešams sabiedrības atbalsts. Lai arī vecāki vienmēr cenšās iekrāt dēla vajadzībām, tomēr nekad nav zināms, kad būs nepieciešama dārga ārstēšana. Katra saslimšana - zobu sāpes, vēderssāpes vai saaukstēšanās, Laurim ir daudz sarežģītāka kā veseliem cilvēkiem un grūtāk padodas ārstēšanai. 

Palīdzēsim Laurim!

The Project is placed online on: 07.12.2023

Project completed 20.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stand With Ukraine

For Chronically and Terminally Ill People

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Anitai Vallei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 435.08 €