Seko mums Šodien saziedoti jau 850.00 €

Palīdzība Laurim Andrim Grindulim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Laurim Andrim no Liepājas drīz paliks 3 gadiņi. Puisītis piedzima priekšlaicīgi 32. grūtniecības nedēļā, taču sākotnēji viss bija labi. 4 mēnešu vecumā Lauris saslima ar abpusēju pneimoniju, un no Liepājas tika pārvests uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu, kur puisīša stāvoklis pasliktinājās, viņu ievietoja intensīvās terapijas nodaļā. Tur uz 12 minūtēm apstājās Laura sirds. Ārstiem izdevās Lauri reanimēt, tomēr ne bez paliekošām. sekām - reanimācijas laikā smadzenes cieta skābekļa trūkumu, tā rezultātā radās bojājums smadzenēs, kas ir rezultējies ar cerebrālo trieku. Pēc reanimācijas Laurim bija ļoti daudz izaicinājumu- bija jāmācās atkal noturēt galviņu, velties, kustināt rociņas, iemācīties ēst no pudelītes. Lauris ir cīnītājs un šajā pasauē ir pierādījis, ka spēj cīnīties par savu vietu. Pašlaik 2,6 gados Lauris pārvietojas ar rollatoru vai ejot pie rokas, pāris solīšus var arī noiet patstāvīgi, taču vēl nav stabils, tāpēc baidās un meklē, kur pieturēties. Patīk visur rāpties, šļūkt pa slidkalniņu, šūpoties, dauzīties ar brāli, lielu sajūsmu izraisa traktori un autobusi. Patīk likt puzles, šķirstīt grāmatas par automašīnām un dzīvniekiem, skatīties multenīti par cūciņu Pepu, patīk mūzika, cenšas dejot līdzi tās pavadījumā. Kognitīvi traucējumi Laurim nav, visu saprot un prot parādīt vai vienā vārdā pateikt, ko grib, kaut valoda kavējas.

Laurim ļoti nepieciešams speciāls pavadoņa vadāmais riteņkrēsls un ortozes. Riteņkrēsla izmaksas ir 3045 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1439.20 eiro. Vēl Laurim npeieciešamas ortozes, kas izmaksā 750 eiro, no kuriem valsts apmaksā 310.06 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Kopējās izmaksas par riteņkrēslu un ortozēm ir 2045.74 eiro.

Palīdzēsim kopā!

Projekts ievietots portālā 25.03.2024

Projekts noslēgts 02.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Ernestam Žegodam

Palīdzība sirmgalvjiem

Ukrainas māja Latvijā

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 728.54 €