Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Laurai Ciguzei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. 

Laurai no Smiltenes novada ir 26 gadi. Viņa ir invalīde kopš bērnības. Jaunajai sievietei ir Dauna sindroms, liekais svars, sirds mazspēja, cukura diabēts un vairogdziedzera problēmas. Pirms nepilniem 3 gadiem Lauras mamma nomira, arī tētis sen jau miris. Rūpes par Lauru uzņēmusies viņas māsa, un mēģina risināt samilzušās veselības problēmas. Viena no akūtākajām problēmām ir Lauras traģiskais zobu stāvoklis. Ļoti daudz zobu ir jārauj un daudz ir jālabo. To var darīt tikai pilnā narkozē un tas kopumā var izmaksāt līdz 1000 eiro. Šādu līdzekļu viņām nav, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 05.06.2023

Projekts noslēgts 27.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Dzēs “CO2 pēdas” nospiedumu!

Palīdzība Akselam Stivriņam

Droni Ukrainai!

Palīdzība Tomasam Dobindam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €