Seko mums Šodien saziedoti jau 4,525.91 €

Palīdzība Laumai Rubinei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta! Trūkstošo summu Lauma sedza no ģimenes līdzekļiem un iegādājās nepieciešamās zāles.

Laumai no Krimuldas novada ir 46 gadi. Lauma ir māksliniece, interjera dizainere, ilustratore. Lauma ar vīru izaudzinājuši dēlu, kuram nu ir jau 19 gadi. Laumas ikdienu un radošo dzīvi daudzus gadus diemžēl  aizēno smaga un reta slimība.

Neilgi pēc dēla piedzimšanas, iespējams saņemot nepareizu anestēzijas devu, Laumai parādījās gaitas traucējumi, kas pakāpeniski progresēja. Pirms 7 gadiem Laumai apstiprināja retu neiroloģisku saslimšanu - cerebrālo ataksiju (Spinocerebellar ataxia). Slimība izpaužas ar grūtībām staigāt, līdzsvara un runas traucējumiem. Bez palīdzības Lauma nevar paiet pa kāpnēm, braukt ar riteni, ikdienā viņai nepieciešams asistents. Lauma nespēj rakstīt, pirksti neklausa. Laumas vienīgā terapija šobrīd ir izjādes. Zirgi ir viņas otra lielā aizraušanās līdztekus mākslai.

Šobrīd pasaulē nav zināmas ārstēšanas metodes slimības ārstēšanai, bet ir vairāki veidi kā mazināt simptomus. Vienu no tiem apstiprina pētījums par imunoglobulīna lietošanu. Pērn Lauma par ģimenes līdzekļiem iegādājās šīs zāles un sajuta ievērojamus uzlabojumus, kas būtiski atviegloja viņas un ģimenes ikdienu.

Ārstu konsīlijs ir nozīmējis Laumai imunogobulīna lietošanu. Vienas reizes deva ar 50% valsts kompensāciju maksā 1667.28 eiro. Šobrīd Laumai nepieciešamas 2 devas ar 3 mēnešu intervālu par kopējo summu 3334.56 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim  Laumai!

Projekts ievietots portālā 27.01.2021

Projekts noslēgts 08.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

POGA uz riteņiem

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Palīdzam brīnumiem notikt

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 859.50 €