Follow us Today has already donated 11,796.00 €

Palīdzība Laumai Rubinei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta! Trūkstošo summu Lauma sedza no ģimenes līdzekļiem un iegādājās nepieciešamās zāles.

Laumai no Krimuldas novada ir 46 gadi. Lauma ir māksliniece, interjera dizainere, ilustratore. Lauma ar vīru izaudzinājuši dēlu, kuram nu ir jau 19 gadi. Laumas ikdienu un radošo dzīvi daudzus gadus diemžēl  aizēno smaga un reta slimība.

Neilgi pēc dēla piedzimšanas, iespējams saņemot nepareizu anestēzijas devu, Laumai parādījās gaitas traucējumi, kas pakāpeniski progresēja. Pirms 7 gadiem Laumai apstiprināja retu neiroloģisku saslimšanu - cerebrālo ataksiju (Spinocerebellar ataxia). Slimība izpaužas ar grūtībām staigāt, līdzsvara un runas traucējumiem. Bez palīdzības Lauma nevar paiet pa kāpnēm, braukt ar riteni, ikdienā viņai nepieciešams asistents. Lauma nespēj rakstīt, pirksti neklausa. Laumas vienīgā terapija šobrīd ir izjādes. Zirgi ir viņas otra lielā aizraušanās līdztekus mākslai.

Šobrīd pasaulē nav zināmas ārstēšanas metodes slimības ārstēšanai, bet ir vairāki veidi kā mazināt simptomus. Vienu no tiem apstiprina pētījums par imunoglobulīna lietošanu. Pērn Lauma par ģimenes līdzekļiem iegādājās šīs zāles un sajuta ievērojamus uzlabojumus, kas būtiski atviegloja viņas un ģimenes ikdienu.

Ārstu konsīlijs ir nozīmējis Laumai imunogobulīna lietošanu. Vienas reizes deva ar 50% valsts kompensāciju maksā 1667.28 eiro. Šobrīd Laumai nepieciešamas 2 devas ar 3 mēnešu intervālu par kopējo summu 3334.56 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim  Laumai!

The Project is placed online on: 27.01.2021

Project completed 08.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

Klusais eņģelītis

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

For mums with special children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 746 417.02 €