Seko mums Šodien saziedoti jau 28,192.03 €

Palīdzība Lalei Čingulei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Lalei nepieciešamā summa saziedota.

Mazajai Lalei no Rīgas šogad decembrī paliks 4 gadiņi. Meitenītei ir jaukti attīstības traucējumi. Lale reizi nedēļā brauc pie zirdziņiem un sākusi apmeklēt bērnudārzu. Pati Lale ir ļoti pacietīga un ļoti centīga meitenīte. Lales mamma pirms gada lūdza mūsu atbalstu, lai mazulīte varētu apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Ir sasniegti būtiski uzlabojumi, jo Lale sākusi atdarināt skaņas, izveidojies vārdu krājums un mazā spēj uzturēt acu kontaktu ar līdzcilvēkiem. Speciālisti mazajai Lalītei rekomendē turpināt ABA terapijas nodarbības, nepieciešami vēl divi intensīvie ABA terapijas kursi un ABA terapijas nodarbības 2 reizes nedēļā gada garumā, kas kopā izmaksā 4650 eiro. Lales mamma atkārtoti lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim visi kopā Lalītei – mazajai trejdeksnītei sasniegt jaunas virsotnes! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.05.2022

Projekts noslēgts 13.05.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Zobu feja

Palīdzība Maksimam Rudzišam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 671 670.08 €