Seko mums Šodien saziedoti jau 435.00 €

Palīdzība Ksenijas Kibjaro ģimenei

Ksenijai jau ir 12 gadiņi, bet viņa vēl nekad nav redzējusi savu māmiņu, tēti, mazo māsiņu. Meitenīte ir neredzīga kopš dzimšanas. Ksenijai augot, parādījās arī smagi attīstības traucējumi, meitenīte nerunā un ir atpalikusi savā attīstībā no citiem bērniņiem. Ksenijas diagnoze ir acu redzes nervu hipoplāzija, t.i., neattīstīti acu nervi un centrālās nervu sistēmas anomālija. 

Ksenija atpazīst mammu pēc balss, smaržas un taustes, tāpat arī pārējo pasauli sev apkārt. Ikdiena ar tik smagi slimu bērnu ir sarežģīta. Vecmāmiņas un vectētiņi dzīvo tālu no Rīgas – Krāslavas rajonā un Cēsīs, tādēļ ikdienā palīdzēt nevar. Jau vairāk kā 7 gadus ģimenei ir savs sargeņģelis auklīte Tamāra. 

“Mūsu auklīte Tamāra ir kā saules stars mūsu ģimenē, aizstāj vecmāmiņu.  Tamāra dod iespēju atvilkt elpu no smagās ikdienas, no rūpem, kas gulstas uz mūsu pleciem. Viņu droši var pieskaitīt pie mūsu ģimenes loka. Redzot kā Ksenija tiecās pie auklītes, esam uzticējušies Tamārai pilnībā. Jo ir svarīgi, kad bērns neredz un nerunā, ieraudzīt viņas emocijas un Tamāra to spēj. Mums ir svarīgi, ka Ksenija ir nodarbināta un laimīga”, stāsta Ksenijas mamma Karīna.  

Īpaši svarīga auklītes palīdzība ir pēdējos trīs gadus, kopš ģimenē aug Ksenijas mazā māsiņa Paula. Kad nāk auklīte, tad Ksenija atpūšās no māsiņas, kura nepārtraukti grib spēlēties un nodarbināt māsu. "Jebkurš vecāks var piekrist, ka bērni ir liels darbs, bet ja ģimenē ir īpašais bērniņš, tad aukle ir vienkārši milzīgs atvieglojums. Esam ļoti pateicīgi visiem ziedotājiem," stāsta Ksenijas māmiņa Katrīna. 

Ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību Ksenijas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons". 

Palīdzēsim Ksenijas ģimenei!

 

Projekts ievietots portālā 10.12.2018

Projekts noslēgts 14.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Tomasam Jēkabsonam

Palīdzība Denisam Kuprinčikam

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 839.38 €