Seko mums Šodien saziedoti jau 1,372.12 €

Palīdzība Kristoferam Kalcenavam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristoferam nepieciešamā summa saziedota.

Kristofers ir 18 gadus vecs jaunietis no Rīgas. Tikai 2019.gada oktobrī pēc vairākkārtēju ģenētisko analīžu veikšanas Kristoferam beidzot atklāja retu slimību- OPHN1 gēna mutācijas izraisītas garīgas atpalicības un smadzenīšu hipoflāzijas sindromu. Jaunietim ir organiski smadzeņu bojājumi, psihomotorās attīstības aizture, kognitīvie un līdzsvara traucējumi.

Kristofers mācās Rīgas 1.pamatskolas Attīstības centrā arodklasē un apgūst mājturības programmu. Jaunietis ir ļoti pozitīvs, atsaucīgs un smaidīgs. Ļoti interesējas par radiotehniku un jau piecus gadus apmeklē radioelektronikas pulciņu. Kristofers ļoti mīl mūziku - brīvajā laikā spēlē uz sintezatora un dzied.

Kristofera ikdiena gadu no gada ir bijusi dažādu speciālistu un rehabilitācijas nodarbību piesātināta un vecāki ir ieguldījuši milzīgu darbu, lai viņu dēls kļūtu patstāvīgs. Ieguldītais darbs ir devis augļus un uzlabojumus Kristofera veselībā. Rehabilitācijas speciālisti rekomendē fiziskās aktivitātes turpināt regulāri vairākas reizes nedēļā. Jaunietim ļoti patīk individuālās sporta  nodarbības pie trenera un tas ceļ viņa pašapziņu, motivāciju un ieinteresētību. Sporta nodarbībās vērojama pozitīva fiziskās attīstības dinamika. Gadā šādas individuālās nodarbības izmaksā EUR 2304 un tā ģimenei šobrīd ir ļoti liela naudas summa, jo ģimenē aug 3 bērni un vajadzību ir tik daudz. Ģimene lūdz mūsu atbalstu Kristoferam.

Kopā mums jāpalīdz aktīvajam un darbīgajam Kristoferam. Kopā mums izdosies!

 

 

Projekts ievietots portālā 12.02.2021

Projekts noslēgts 29.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Dosim bērniem iespēju!

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 301.78 €