Follow us Today has already donated 757.81 €

Palīdzība Kristoferam Kalcenavam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristoferam nepieciešamā summa saziedota.

Kristofers ir 18 gadus vecs jaunietis no Rīgas. Tikai 2019.gada oktobrī pēc vairākkārtēju ģenētisko analīžu veikšanas Kristoferam beidzot atklāja retu slimību- OPHN1 gēna mutācijas izraisītas garīgas atpalicības un smadzenīšu hipoflāzijas sindromu. Jaunietim ir organiski smadzeņu bojājumi, psihomotorās attīstības aizture, kognitīvie un līdzsvara traucējumi.

Kristofers mācās Rīgas 1.pamatskolas Attīstības centrā arodklasē un apgūst mājturības programmu. Jaunietis ir ļoti pozitīvs, atsaucīgs un smaidīgs. Ļoti interesējas par radiotehniku un jau piecus gadus apmeklē radioelektronikas pulciņu. Kristofers ļoti mīl mūziku - brīvajā laikā spēlē uz sintezatora un dzied.

Kristofera ikdiena gadu no gada ir bijusi dažādu speciālistu un rehabilitācijas nodarbību piesātināta un vecāki ir ieguldījuši milzīgu darbu, lai viņu dēls kļūtu patstāvīgs. Ieguldītais darbs ir devis augļus un uzlabojumus Kristofera veselībā. Rehabilitācijas speciālisti rekomendē fiziskās aktivitātes turpināt regulāri vairākas reizes nedēļā. Jaunietim ļoti patīk individuālās sporta  nodarbības pie trenera un tas ceļ viņa pašapziņu, motivāciju un ieinteresētību. Sporta nodarbībās vērojama pozitīva fiziskās attīstības dinamika. Gadā šādas individuālās nodarbības izmaksā EUR 2304 un tā ģimenei šobrīd ir ļoti liela naudas summa, jo ģimenē aug 3 bērni un vajadzību ir tik daudz. Ģimene lūdz mūsu atbalstu Kristoferam.

Kopā mums jāpalīdz aktīvajam un darbīgajam Kristoferam. Kopā mums izdosies!

 

 

The Project is placed online on: 12.02.2021

Projekts noslēgts 29.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Valteram Salmiņam

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Ralfam Černašovam

#Neklusē!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 585 910.75 €