Seko mums Šodien saziedoti jau 2,565.50 €

Palīdzība Kristīnei Juknai

Paldies visiem ziedotājiem! Kristīnei nepieciešamā summa saziedota.
Četrpadsmitgadniece Kristīne ir dzīvespriecīga, komunikabla un jauka pusaudze, kura ar ģimeni dzīvo un mācās Liepājā. Brīvajā laikā meitenei patīk dejot, zīmēt un pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem.

Kristīne divu gadu vecumā pārslimoja smagu angīnu, kas atstāja nopietnas sekas. Kristīnei tika uzstādīta diagnoze - abpusēja sensoneirāla ceturtās pakāpes vājdzirdība.

Tā kā Kristīnei ir ceturtās pakāpes vājdzirdība, tad arī valodas apguve meitenei ir ļoti apgrūtināta. Valodas uztveri samazina ikdienas fona trokšņi, kā arī parasto lineāro dzirdes aparātu darbības princips, kas vienādi pastiprina visus ienākošos signālus.

Pateicoties LMT projektam, Kristīnei bija iespēja  lietot FM sistēmu un digitālo dzirdes aparātu, kas noslāpē fona trokšņus un izvērtē  ienākošos signālus. Dzirdes aparātam ir automātiskās pārslēgšanās režīms, atkarībā no tā, kādā akustiskajā vidē pacients atrodas.

Pašlaik Kristīnes FM sistēmas uztvērējs un raidītājierīces antena ir bojātas un nav remontējamas. Kristīnes dzirdes zudumam jau pielāgoto dzirdes aparāta modeli kreisajai ausij Widex Aikia AK19 meitene lieto, bet tam nepieciešams speciāls uztvērējs Widex Scola Buddy, kuru var savienot ar Widex Scola talk FM sistēmu, kādu Kristīnei piešķira pateicoties LMT projektam.

Lai meitene atkal dzirdētu, nepieciešama FM uztvērējiekārta Widex Scola Buddy ar antenu, kas izmaksā 512 latus.  

Palīdzēsim Kristīnei!

Projekts ievietots portālā: 20.11.2012., projekts noslēgts 27.11.2012.

Projekts ievietots portālā 22.11.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Palīdzība Viktorijai Diļevkai

Palīdzība sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

480 063.88 €